OFERTA PRACY NA STANOWISKO: Handlowiec / Regionalny Kierownik Sprzedaży / dział handlowy

Numer referencyjny: HANDL-KIER-08/2012
Rejon: Toruń, Bydgoszcz (województwo Kuj-Pom)
Rejon: Trójmiasto (województwo Pom)
Rejon: Warszawa (województwo Maz)

Opis stanowiska:

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należeć między innymi:
  • zbudowanie od podstaw podległego oddziału sprzedaży,
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • budowanie długofalowych relacji biznesowych z pozyskanymi Klientami,
  • przygotowywanie i prowadzenie prezentacji oraz sporządzanie ofert,
  • realizacja planów sprzedaży w oparciu o politykę handlową firmy,
  • kontrolowanie i analiza podległego rynku z sektora IT.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży skierowanej do działów IT (preferowane: sprzedaż oprogramowania IT / rozwiązań LAN / produktów multimedialnych),
  • ogólna wiedza z dziedziny IT pozwalająca na aktywną sprzedaż produktów IT,
  • wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • wysoka kultura osobista oraz zdolności interpersonalne,
  • własna inicjatywa, duża motywacja i kreatywność, orientacja na wyznaczony cel,
  • samodzielność w działaniu, nastawienie na klienta i otwartość,
  • umiejętność dostosowywania się do potrzeb klienta i elastyczność w działaniu,
  • znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • samodzielność w planowaniu i organizacji własnych zadań,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania nowych wyzwań zawodowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników,
  • niezbędne narzędzia do pracy: samochód, laptop, telefon, internet.

 CV prosimy przesyłać na adres e-mail: anko@anko.com.pl

 Odpowiadając na ofertę w temacie wiadomości wpisz numer referencyjny: HANDL-KIER-08/2012

 Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Anko System Sp. z o.o., zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.02.101.926.j.t.).