OFERTA PRACY NA STANOWISKO: Handlowiec / Specjalista ds. sprzedaży IT / dział handlowy

Numer referencyjny: HANDL-SPEC-08/2012
Miejsce Pracy: Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należeć między innymi:
  • sprzedaż produktów z branży IT,
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • prowadzenie prezentacji produktowych dla Klientów,
  • tworzenie baz danych potencjalnych Klientów,
  • sporządzanie ofert oraz negocjowanie warunków handlowych,
  • kontrolowanie i analiza działań konkurencji.
Wymagania:
  • min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży produktów IT,
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe branżowe,
  • dobra organizacja pracy, sumienność
  • duża inicjatywa, duża motywacja i kreatywność, orientacja na wyznaczony cel,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - szkolenia i kursy,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników sprzedażowych (podstawa + premia),
  • niezbędne narzędzia do pracy.

 CV prosimy przesyłać na adres e-mail: anko@anko.com.pl

 Odpowiadając na ofertę w temacie wiadomości wpisz numer referencyjny: HANDL-SPEC-08/2012

 Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Anko System Sp. z o.o., zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.02.101.926.j.t.).